جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روش‌های ارسال سفارش

فودلی با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

به اطلاع مشتریان عزیز می‌رسانیم که در روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی، امکان تحویل سفارش یا پاسخگویی تلفنی وجود نخواهد داشت.

شهر تهران

ارسال اکسپرس

سفارش‌هایی که در روزهای کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه به جز تعطیلات رسمی) تا قبل از ساعت 15 ثبت (پرداخت) شوند، طی همان روز ارسال خواهند شد. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ 15 ثبت شوند، روز کاری بعد از ساعت ۹ تا 17 ارسال می‌شوند. لازم به ذکر است که استفاده از خدمات ارسال اکسپرس ویژه شهر تهران بوده و تنها با وارد کردن کد پستی ۵ یا ۱۰ رقمی صحیح در هنگام ثبت آدرس، و انتخاب روش ارسال اکسپرس در مرحله ثبت سفارش، امکان پذیر می‌باشد.

همچنین سفارش‌‌‌‌هایی که مبلغ آنها بیش از 300 هزار تومان باشد شامل خدمات ارسال رایگان بوده که استفاده از آن تنها با وارد کردن کد پستی ۵ یا ۱۰ رقمی صحیح و انتخاب روش ارسال رایگان در مرحله ثبت سفارش، امکان پذیر می‌باشد.

 

سایر شهرهای کشور

ارسال پستی

سفارش‌هایی که شنبه تا چهارشنبه (به غیر از تعطیلات رسمی) قبل از ساعت 15 ثبت شوند، روز کاری بعد ارسال شده و معمولا طی 5 روز تحویل خواهند شد. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ ۱5 ثبت شوند، ۲ روز بعد ارسال شده و معمولا طی 5 روز تحویل خواهند شد. هزینه ارسال بر اساس مبلغ سفارش متفاوت بوده و در مرحله نهایی ثبت سفارش مشخص می‌شود، همچنین امکان ارسال رایگان سفارش‌‌‌‌های بیش از 300 هزار تومان وجود داشته و استفاده از آن با انتخاب روش ارسال رایگان در مرحله ثبت سفارش، امکان پذیر می‌باشد.