جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فروشگاه اینترنتی فودلی سال ۱۳۹۴ با هدف معرفی و فروش آنلاین محصولات غذایی سالم و معتبر داخلی و خارجی آغاز به کار کرد. فروشگاه فودلی منطبق با بالاترین استانداردهای فروش مواد غذایی در جهان طراحی و توسعه یافته و قصد دارد به كاملترین مجموعه عرضه كننده موادغذایی سالم در ایران تبدیل شود.

اهداف ما

فودلی طیف گسترده‌ای از کالاهای سلامت محور را به شما عرضه می‌کند و همواره تلاش دارد تا تنوع محصولات خود را افزایش دهد تا بتواند سبد غذایی مورد نیاز گروه‌های مختلف مصرف کننده را تامین کند.

فودلی با هدف احترام به حقوق مصرف کننده، تلاش می‌کند با ارائه اطلاعات کامل در رابطه با کالاها و خدمات، تجربه خرید منحصر به فردی را برای شما فراهم آورد.

فودلی با دنبال کردن تغییرات سبک زندگی روزمره و نیازهای جامعه ایرانی، تلاش می‌کند محصولات متناسب با این نیازها را شناسایی کند و به سبد کالایی خود بیفزاید.

فودلی می‌خواهد در کنار ارائه محصولات خود، تبدیل به یک بانک اطلاعاتی در رابطه با محصولات غذایی سالم و سبک زندگی سالم شود.

فودلی به دنبال این است که تغذیه سالم را تبدیل به امری دست یافتنی برای گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه کند. و از شما می‌خواهد که در این راه همراهش باشید.

متعهد می‌شویم

تنها محصولات باکیفیت، سالم و متناسب با استانداردهای جهانی را عرضه کنیم.

همواره با قیمت مناسب محصولات مورد نیاز شما را عرضه کنیم.

به عدالت اجتماعی در خصوص تغذیه به معنی تامین نیازهای غذایی گروه‌های مختلف، بیماران خاص و … ، معتقد و پایبند بمانیم.

خرید از فودلی یک راه حل آسان برای شماست که نیازمند یک کالای خاص برای حساسیت غذایی خود هستید و یا برای شما که سبک زندگی سالم ‌را دنبال می‌کنید.