جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارسال کالا

ارسال رایگان در تهران

ارسال رایگان شامل سفارش‏‌هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان می‏‏‌شود که آدرس تحویل آنها شهر تهران باشد. همچنین هماهنگی‏‏‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فودلی با خریدار انجام می‏‌شود.

پست پیشتاز

سفارش‏‌هایی که آدرس تحویل آنها غیر از شهر تهران باشد، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال خواهند شد. هزینه ارسال کالای خریداری شده، براساس مبلغ سفارش و آدرس تحویل متفاوت می‌باشد.

اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال کالا

 

بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان یکی از مهمترین اولویت‏‌های فودلی می‌باشد. فودلی در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. همچنین سعی ما بر این است که تمام اطلاعات لازم درباره کالا را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار دهیم. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، بنا به دلایلی از خرید خود پشیمان شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب “شرایط و مقررات بازگرداندن کالا” در نظر گرفته شده است.

 

ثبت سفارش

ثبت سفارش‌‏ در فروشگاه فودلی همه روزه و در کلیه ساعات امکان پذیر است. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده، در طول روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) و اولین روز پس از تعطیلات رسمی پردازش می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فودلی با ارسال شماره سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. فودلی در پردازش سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به اتمام برسد، پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌، حق لغو سفارش، تغییر سفارش (بنا به درخواست مشتری) و یا استرداد وجه سفارش برای فودلی محفوظ خواهد بود.

همچنین کاربران باید هنگام ثبت سفارش، اطلاعات صحیح و کامل خود را ارائه نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پردازش و تحویل نخواهد بود.

 

پیگیری سفارش

فودلی به کاربران خود این امکان را می‌دهد که وضعیت سفارش‌های خود را از لینک پیگیری سفارش درج شده در قسمت پایین سایت، یا از طریق پنل کاربری خود دنبال کرده و همچنین لیست سفارش‌های خود را از ابتدای ثبت نام در فروشکاه مشاهده نمایند.

 

حریم شخصی مشتری

فودلی به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. کلیه اطلاعاتی که توسط کاربران برروی سایت ثبت می‌شود، تنها در اختیار فودلی بوده و به منظور انجام فرآیند سفارش و اطلاع رسانی به کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین کاربران مسئول حفظ اطلاعات حساب‌کاربری و رمز عبور خود هستند و مسئولیت فعالیت‌‏هایی که از طریق حساب‌کاربری کاربر انجام می‏‌پذیرد، به عهده کاربران خواهد بود.

کاربران می‌توانند هرزمان که بخواهند نسبت به تغییر و یا ویرایش اطلاعات خود از طریق حساب کاربری اقدام نمایند.